Kõik uudised

BTA panust jätkusuutlikkusse tunnustati kahe ISO sertifikaadiga

19. okt 2022
Kõik uudised

BTA panust jätkusuutlikkusse tunnustati kahe ISO sertifikaadiga

19. okt 2022

Jätkusuutlikkuse ja negatiivsete kliimamuutuste vähendamise eest hoolitsedes on AAS BTA Baltic Insurance Company (edaspidi BTA) saanud sertifikaadid ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 rahvusvaheliste standardite rakendamise ja hoidmise eest. Sertifikaadid kehtivad BTA ettevõttele Lätis, Eestis ja Leedus, mis on oluline samm ettevõtte veelgi jätkusuutlikuma juhtimise suunas.

Need sertifikaadid on tõestuseks BTA investeeringust jätkusuutlikkusesse ja pühendumusele töötada edaspidi hea juhtimise põhimõtete kohaselt. ISO 9001 kvaliteedijuhtimise sertifikaat kinnitab, et BTA-l on välja töötatud kvaliteedi mõõtmise kriteeriumid. Samuti on tuvastatud kõik võimalikud riskid ning ettevõte jätkab tööd pideva kvaliteedi parendamise nimel. Kuid ISO 14001 keskkonnajuhtimissertifikaat võimaldab jälgida BTA keskkonnajalajälge, samuti hinnata ja edendada keskkonnasüsteemi tõhusust.

BTA juhatuse esimees Wolfgang Stockmeyer rõhutab: “Jätkusuutlikkus on BTA üks edasiviivaid jõude, see on ettevõtte arengu oluline nurgakivi. Oleme juba mitu aastat olnud paberivaba ettevõte, möödunud aasta lõpus saime Rohelise Kontori sertifikaadi ning sel kevadel istutasime BTA Jätkusuutlikusse Metsa 15 000 puud. Uuendame regulaarselt oma autoparki, ostes hübriidautosid ning jälgime oma heitgaaside hulka eesmärgiga vähendada CO2 emissiooni mõju keskkonnale. Igapäevaselt jälgime oma energiaressursside tarbimist ja viime läbi erinevaid tegevusi eesmärgiga vähendada ressursikulu. Nüüd on meil hea meel saadud ISO sertifikaatide üle, mis on suur samm ettevõtte veelgi jätkusuutlikuma juhtimise suunas. Kindlasti ei kavatse me nende tegevustega peatuda ja jätkame oma töö korraldamist jätkusuutlikkuse parimate tavade järgi.”

BTA-st

BTA Baltic Insurance Company on üks juhtivaid kindlustusseltse Baltikumis, pakkudes laia valikut kahjukindlustusteenuseid Lätis, Leedus ja Eestis. BTA annab Baltikumis tööd enam kui 1000 töötajale. BTA ainuaktsionär on Vienna Insurance Group AG (VIG), mis on juhtiv kindlustuskontsern nii Austrias kui ka kogu Kesk- ja Ida-Euroopa (KIE) regioonis. Umbes 50 kindlustusseltsi 30 riigis moodustavad pikaajaliste traditsioonide, tugevate kaubamärkide ja tihedate kliendisuhetega grupi. VIG-i enam kui 25 000 töötajat hoolitsevad enam kui 22 miljoni kliendi igapäevaste vajaduste eest. VIG-i aktsiad on Viini börsil noteeritud alates 1994. aastast. VIG Grupil on rahvusvaheliselt tunnustatud reitinguagentuuri Standard & Poor's stabiilse väljavaatega A+ reiting. VIG teeb tihedat koostööd Kesk- ja Ida-Euroopa suurima jaepanga Erste Grupiga.

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{item.badge}}
{{item.title}}
{{formattedPrice(item.price)}}
{{item.title}}
{{sparsePrice(price, true)}} €

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.descriptionCasco}}

{{coveredPopup.descriptionMtpl}}

btar_deductible Kasko
{{title | translate}} {{value}}
Kindlustuskaitsed

Hüvitame BTA kindlustuses liikluskindlustuse sõlminud isiku poolt tekitatud liikluskahju ning ravikulud raviasutuses kolmandatele isikutele (teiste sõidukite omanikud, jalgratturid, jalakäijad) ja kahjustused kolmandate isikute varale.

{{coveredInfoTextMtplWithRoadAssistance}}

{{value | translate}}

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{translation('one_property_covered_deductible')}} {{coveredPopup.deductible}} €
{{translation('one_property_covered_risks')}}
{{localized(value.tooltipDescription)}}

Telli meeldetuletus

{{productReminderMessage}} {{productReminderDate}}.

Olen nõus saama BTA eripakkumisi ja uudiskirju
popup_year_of_driver_license
btar_popup_vehicle_data

{{ fieldsPopupHeading }}

{{ cmsFields.youngestDriver.label }}
btar_age_not_in_range
no_youngest_driver_age_error_message
{{ cmsFields.drivingExperience.label }}
no_driving_experience_error_message
{{ cmsFields.territory.label }}
no_territory_error_message
{{ cmsFields.drivingExperienceLessThanThreeYears.label }}
no_driving_experience_lt_3_years_error_message
{{popup.textTitle}}
Palun oota!

Meil läheb üks hetk, et kalkuleerida Sulle parim pakkumine.

Lisa sõiduki fotod

Piltide üleslaadimine on imelihtne! Lae sõiduki pildid kohe üles ja täielik kindlustuskaitse on tagatud.