Kõik uudised

Mõtleme pühade ajal maailmale laiemalt

14. dets 2022
Kõik uudised

Mõtleme pühade ajal maailmale laiemalt

14. dets 2022
Peatselt on käes aasta ilusaim aeg – jõulud. Aeg, mil ootame imesid, soovime rahu ja kerget helgust, mis täidaks meie südamed ja kataks kogu maa.


Kahjuks ei ole jõuluaeg aga kõigi jaoks imeline, ümbritsetuna rahu ja õndsusega. Praegune olukord maailmas on erakordselt muutlik. Muresid ja kurbust on palju, alustades erinevatest sõjakolletest kuni äärmuslike majanduslike näitajateni, mis on tinginud hüppelised hinnakasvud paljudes erinevates valdkondades. Kõikehõlmavast energiakriisist tulenevalt on hinnad tõusnud drastiliselt ka meie igapäevaelus. Sellest tulenevalt ei ole meil enam võimalik kõrvale vaadata ja teha nägu, nagu poleks neid probleeme olemas või need meid ei puudutaks.

Ükskõiksus ja tundmus, nagu oleks see väline probleem, mille peaksid teised lahendama, on selliste sündmuste taustal üks peamisi kurjajuuri. Vaikimist või veel enam leppimist võib sellises olukorras võrrelda nõustumisega. Nüüd on aeg, mil tuleb märgata, mõista ja võimalusel ka aidata. Kuigi kallinev leiva- ja elektrihind mõjuvad ka meile külma talve eel hirmutavalt, tuleb tunnistada, et seda õudu, mis valitseb hetkel Ukrainas, ei kujuta enamus meist ettegi. Seega peame oluliseks vaadata tänavu pühade ajal enda isiklikest muredest pisut kaugemale ja lisaks moraalsele toele aidata võimalust mööda neid, kes selle terrori ja vägivalla all enim kannatavad.

Jätkusuutlikkuse fookuse taustal, mis on BTA kindlustuses saanud sel aastal tugeva alguse, oleme otsustanud ka enda partneritele tehtavad jõulukingitused lahendada maailma hetkelist olukorda arvestavalt. Nimelt anname tavapäraste kingituste asemel enda panuse Ukraina sõja lõpetamise toetuseks, tehes jõulukingituseks hoopis annetuse Slava Ukraini MTÜ-le. Kõigile partneritele, kellele oleme varasemalt teinud jõulukingitused, saadame sel aastal väiksed sümboolsed meenepakid kaardikestega, millel toome samuti välja meie selle aasta fookuse ja sõnumi. Ukraina toetamise kõrval on sellise kingituse eesmärgiks ka innustada, tihtipeale jõuludega kaasneva tarbimise asemel, hoopis märkama ja aitama.

Sellega seoses kutsume ka teisi ettevõtteid mõtlema pühade ajal pisut laiemalt ning nägema maailma ühtse tervikuna, panustades tegevustesse, mis üheltpoolt toetaksid raskustega silmitsi seisvaid inimesi ning teisalt oleksid jätkusuutlikud keskkonna suhtes.

Imederohket pühadeaega!


Loe pikemalt: https://www.bestmarketing.ee/sisuturundus/2022/12/14/motleme-puhade-ajal-maailmale-laiemalt
{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{item.badge}}
{{item.title}}
{{formattedPrice(item.price)}}
{{item.title}}
{{sparsePrice(price, true)}} €
{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.descriptionCasco}}

{{coveredPopup.descriptionMtpl}}

Omavastutus Kasko
{{transform.translate(title)}}{{value}}
Kindlustuskaitsed

Hüvitame BTA kindlustuses liikluskindlustuse sõlminud isiku poolt tekitatud liikluskahju ning ravikulud raviasutuses kolmandatele isikutele (teiste sõidukite omanikud, jalgratturid, jalakäijad) ja kahjustused kolmandate isikute varale.

{{coveredInfoTextMtplWithRoadAssistance}}

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{translation('one_property_covered_deductible')}}{{coveredPopup.deductible}} €
{{translation('one_property_covered_risks')}}
{{localized(value.tooltipDescription)}}
{{coveredPopup.coveredContent.title}}

{{coveredPopup.coveredContent.description}}

{{item.title}}
{{coveredPopup.formattedPrice(item.price)}} €accident_one_day_per_person
{{localized(risk.title)}}
{{coveredPopup.sparsePrice(price, true)}} €

Telli meeldetuletus

{{productReminderMessage}} {{productReminderDate}}.

Olen nõus saama BTA eripakkumisi ja uudiskirju
Your session will end in:

{{sessionTimeout.formattedTime}}

popup_year_of_driver_license
btar_popup_vehicle_data
{{ fieldsPopupHeading }}
{{ cmsFields.youngestDriver.label }}
btar_age_not_in_range
no_youngest_driver_age_error_message
{{ cmsFields.drivingExperience.label }}
no_driving_experience_error_message
{{ cmsFields.territory.label }}
no_territory_error_message
{{ cmsFields.drivingExperienceLessThanThreeYears.label }}
no_driving_experience_lt_3_years_error_message
{{popup.textTitle}}
Palun oota!

Meil läheb üks hetk, et kalkuleerida Sulle parim pakkumine.

Cookie
Küpsiste
Cookies Settings
Küpsiste seaded
See veebisait kasutab küpsiseid, mis on veebisaidi toimimiseks hädavajalikud.
Teie nõusolekul võib see veebisait kasutada lisaks statistilisi ja turundusküpsiseid.

Kui nõustute kõigi küpsistega, klõpsake palun "Lubada".
Kui soovite küpsistest keelduda, klõpsake palun "Ma ei ole nõus". Saate oma eelistusi hallata, klõpsates nuppu "Küpsiste haldamine".

Lisateavet leiate meie küpsiste eeskirjast
Lisateavet leiate meie
küpsiste eeskirjast

Funktsionaalsuse parandamise (vajalikud) küpsised

Antud küpsised on vajalikud veebilehe toimimise tagamiseks ning neid ei saa deaktiveerida. Need küpsised saab jaotada sessiooni ja püsiküpsisteks, mis ei säilita isikut tuvastavat informatsiooni. Sessiooni küpsised kustutatakse niipea kui lahkute käesolevalt veebilehelt.


Statistika küpsised

Antud küpsiseid kasutatakse veebilehe ja andmevoo allikate kasutamise hindamiseks, et saada veebilehe toimimise parendamiseks vajalikku informatsiooni. Antud küpsised aitavad meil määrata, millised veebilehe jaotised on kõige populaarsemad ning millised on kasutajate harjumused lehe kasutamisel. Selleks otstarbeks me kasutame Google Analytics statistikamootorit. Kogu kogutud informatsioon on anonüümne ning see ei võimalda Teie tuvastamist.


Turunduse küpsised

Antud kolmandate osapoolte küpsiseid kasutatakse personaliseeritud reklaami näitamiseks vastavalt Teie soovidele. Me kasutame küpsiseid, mis aitavad meil koguda informatsiooni Teie lehe kasutamise harjumuste kohta ning võimaldavad meil teada saada Teie huve, et saaksime näidata Teile ainult neid reklaame, mis vastavad Teie kasutamise harjumustele. Kui Te ei soovi näha mingit reklaami, siis jätke antud valik märkimata.