Väärtused

Lähedal

Me oleme klientide jaoks kättesaadavad Balti riikides ööpäev ringi kõikides kanalites, et pakkuda lihtsat ja kiiret klienditeenindust.

Hooliv

Räägime kindlsutusest lihtsalt ja arusaadavalt. BTA tooted on kohaldatud vastavalt kliendi vajadustele. .

Usaldusväärne

Meil on suur kogemuste pagas ning me oleme paindlikud. Koostöös VIG-ga on BTA usaldusväärne partner vastutustundlike otsuste tegemisel.

Sotsiaalsete uuenduste strateegia

Meie eesmärk on luua kestlikke ühiskondlike uuenduste algatusi, mis panustavad ühiskonda ja pikas perspektiivis ka meie ettevõttesse. Me toetame kolme Balti riigi era- ja äriklientide jaoks mõeldud ühiskondlike uuenduste algatust ühes järgmistest sihtvaldkondadest: tervishoid, ühiskondlik areng ja kunst.

Strateegia tõukejõud

Uuendused

Me töötame välja uuenduslikke ja loovaid lahendusi, millel on ühiskonnale ja meie ettevõttele pikaajaline ja kohandatav mõju, ühendades oma teadmised kindlustusturu suundumuste ja oma ettevõtte võimalustega.

Inimesed

Me lahendame oma ühiskondlike uuenduste algatustega ühiskonnas tuvastatud probleeme, tehes koostööd valitsuste ja valitsusväliste organisatsioonide, klientide ja/või partneritega oma sihtvaldkondades: tervishoid, ühiskondlik areng ja kunst.

Kestlikkus

Kestlikkus on BTA üks strateegilisi tõukejõude, mis on ettevõtte arengu tähtis nurgakivi. Oleme paberivaba ettevõte. Oleme saanud Green Office'i, ISO 9001 ja ISO 14001 sertifikaadid ning viime ellu muid kestlikkusalgatusi ja -tegevusi.

Algatused sihtvaldkondades

Tervishoid

Me loome (potentsiaalsetele ja olemasolevatele) eraklientidele ja/või oma töötajatele füüsilise ja/või vaimse tervise valdkonnas ühiskondlike uuenduste valdkonna algatusi. Füüsilise tervise algatuste keskmes on jalgrattakiivrite kandmise edendamine laste seas, samas kui vaimse tervise algatustes keskendutakse töötajate kaasamisele vaimse tervise edendamise teemaliste tegevuste abil.

Ühiskondlik areng

Meie eesmärk on rakendada täielikult paberivaba kontori põhimõtteid. Seejärel jagame teadmisi ja kutsume piirkonna suurimaid tööandjaid (ärikliente ja partnereid) üles muutma oma kontorid paberivabaks.

Kunst

Me rahastame ja toetame Baltikumi kunstimaailma. Et jätkata oma tegevust seoses BTA kunstikollektsiooniga, toetame Balti riikide kunstnikke rahvusvahelistes kunstiresidentuurides osalemisel, soodustamaks kunstilist arengut ja rahvusvahelist koostööd, või VIG-i asukohariikide kunstnike osalemist Balti riikide residentuurides. Samuti anname oma panuse kunstiresidentuuride või -asutuste väljatöötamisse, et meelitada Balti kunstiringkondadesse rohkem rahvusvahelisi talente.

Vaata ka

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{item.badge}}
{{item.title}}
{{formattedPrice(item.price)}}
{{item.title}}
{{sparsePrice(price, true)}} €
{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.descriptionCasco}}

{{coveredPopup.descriptionMtpl}}

Omavastutus Kasko
{{transform.translate(title)}} {{value}}
insurance_option_subtitle
{{transform.translate(insuranceOptionsValue)}}
Kindlustuskaitsed

Hüvitame BTA kindlustuses liikluskindlustuse sõlminud isiku poolt tekitatud liikluskahju ning ravikulud raviasutuses kolmandatele isikutele (teiste sõidukite omanikud, jalgratturid, jalakäijad) ja kahjustused kolmandate isikute varale.

{{coveredInfoTextMtplWithRoadAssistance}}

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{translation('one_property_covered_deductible')}} {{coveredPopup.deductible}} €
{{translation('one_property_covered_risks')}}
{{localized(value.tooltipDescription)}}
{{coveredPopup.coveredContent.title}}

{{coveredPopup.coveredContent.description}}

{{item.title}}
{{coveredPopup.formattedPrice(item.price)}} €accident_one_day_per_person
{{localized(risk.title)}}
{{coveredPopup.sparsePrice(price, true)}} €

Telli meeldetuletus

{{productReminderMessage}} {{productReminderDate}}.

Olen nõus saama BTA eripakkumisi ja uudiskirju
Your session will end in:

{{sessionTimeout.formattedTime}}

popup_year_of_driver_license
btar_popup_vehicle_data
{{ fieldsPopupHeading }}
{{ cmsFields.youngestDriver.label }}
btar_age_not_in_range
no_youngest_driver_age_error_message
{{ cmsFields.drivingExperience.label }}
no_driving_experience_error_message
{{ cmsFields.territory.label }}
no_territory_error_message
{{ cmsFields.drivingExperienceLessThanThreeYears.label }}
no_driving_experience_lt_3_years_error_message
{{popup.textTitle}}
Palun oota!

Meil läheb üks hetk, et kalkuleerida Sulle parim pakkumine.

Cookie
Küpsiste
Cookies Settings
Küpsiste seaded
See veebisait kasutab küpsiseid, mis on veebisaidi toimimiseks hädavajalikud.
Teie nõusolekul võib see veebisait kasutada lisaks statistilisi ja turundusküpsiseid.

Kui nõustute kõigi küpsistega, klõpsake palun "Lubada".
Kui soovite küpsistest keelduda, klõpsake palun "Ma ei ole nõus". Saate oma eelistusi hallata, klõpsates nuppu "Küpsiste haldamine".

Lisateavet leiate meie küpsiste eeskirjast
Lisateavet leiate meie
küpsiste eeskirjast

Funktsionaalsuse parandamise (vajalikud) küpsised

Antud küpsised on vajalikud veebilehe toimimise tagamiseks ning neid ei saa deaktiveerida. Need küpsised saab jaotada sessiooni ja püsiküpsisteks, mis ei säilita isikut tuvastavat informatsiooni. Sessiooni küpsised kustutatakse niipea kui lahkute käesolevalt veebilehelt.


Statistika küpsised

Antud küpsiseid kasutatakse veebilehe ja andmevoo allikate kasutamise hindamiseks, et saada veebilehe toimimise parendamiseks vajalikku informatsiooni. Antud küpsised aitavad meil määrata, millised veebilehe jaotised on kõige populaarsemad ning millised on kasutajate harjumused lehe kasutamisel. Selleks otstarbeks me kasutame Google Analytics statistikamootorit. Kogu kogutud informatsioon on anonüümne ning see ei võimalda Teie tuvastamist.


Turunduse küpsised

Antud kolmandate osapoolte küpsiseid kasutatakse personaliseeritud reklaami näitamiseks vastavalt Teie soovidele. Me kasutame küpsiseid, mis aitavad meil koguda informatsiooni Teie lehe kasutamise harjumuste kohta ning võimaldavad meil teada saada Teie huve, et saaksime näidata Teile ainult neid reklaame, mis vastavad Teie kasutamise harjumustele. Kui Te ei soovi näha mingit reklaami, siis jätke antud valik märkimata.