Remonditöökojad

Kiire ja lihtne kahjukäsitlus!

Parimad partnerid


Palun täida kõik valikukriteeriumid ja vajuta “Otsi”"

BTA aktsepteerib kahjustuste hinnanguid ainult koostööpartnerite vahendusel. Koostööpartnereid valides lähtume pakutavate teenuste kvaliteedist ja suutlikkusest teostada töid kokkulepitud aja jooksul. Valime koostööpartnerid hoolikalt ning tegeleme järjepidevalt sellega, et tagada enda klientidele mugav ja kvaliteetne teenus.

Kui sõidukil kehtib üldgarantii, soovitame sõiduki alati ette näidata margiesinduses. Kui üldgarantii on läbi, tuleb pöörduda meie koostööpartnerite poole. Kui soovite alati sõidukit margiesinduses remontida, on võimalik kaskokindlustust ostes täiendav lisakaitse poliisile lisada, mis võimaldab sõidukit margiesinduses remontida.

Koostööpartneri juurde tuleb pöörduda esimesel võimalusel. On väga oluline, et kahjujuhtumi raames tekkinud kahjud ei suureneks ja koostööpartner saaks võimalikult kiiresti täpsed kahjustused fikseerida.

Otsus tehakse esimesel võimalusel pärast kõikide vajalike dokumentide laekumist. Klientide mugavust silmas pidades pakume kahjude kiiret käsitlemist. Kui pärast õnnetust on sinu sõidukil vaid väikesed kahjustused, näiteks mõranenud esiklaas, teeme telefonivestluse järel samal või järgmisel tööpäeval hüvitamise otsuse. Hoolitseme selle eest, et saaksid niipea kui võimalik pöörduda remondiettevõttesse, et sõiduk korda teha.

Üle 60% kasko kindlustusjuhtumitest garanteeritakse ühe tööpäeva jooksul pärast kõigi vajalike dokumentide kättesaamisest ja me töötame jätkuvalt selle nimel, et osakaalu veelgi suurendada. Seejuures väljastatakse suur hulk otsustest vaid paari tunni jooksul.

Kaskokindlustuse lepingut sõlmides on võimalik asendussõiduki lisakaitse poliisile lisada. Kui vajad enda sõidukit pidevalt, siis lisa kindlasti lisarisk poliisile, sest siis saad muretult liigelda ka ajal, mil auto on remondis. Asendussõiduki saad võtta endale sobivast ettevõttest. Kindlasti tuleb aga silmas pidada asendussõiduki maksimaalset päevamäära. Alates 10.juunist kehtivad uued kaskokindlustuse tingimused ja nende alusel võib asendussõiduki asemel kasutada ka ühistransporti – näiteks, ajal, mil sinu auto on remondis, võid ringi sõita hoopis Bolti tõukerattaga.

Kui Sul kaskot ei ole või asendussõiduki risk oli valimata, soovitame pöörduda koostööpartneri poole, kes pakub remondi perioodiks (tasuta) asendussõidukit.

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{item.badge}}
{{item.title}}
{{formattedPrice(item.price)}}
{{item.title}}
{{sparsePrice(price, true)}} €

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.descriptionCasco}}

{{coveredPopup.descriptionMtpl}}

Omavastutus Kasko
{{title | translate}} {{value}}
Kindlustuskaitsed

Hüvitame BTA kindlustuses liikluskindlustuse sõlminud isiku poolt tekitatud liikluskahju ning ravikulud raviasutuses kolmandatele isikutele (teiste sõidukite omanikud, jalgratturid, jalakäijad) ja kahjustused kolmandate isikute varale.

{{coveredInfoTextMtplWithRoadAssistance}}

{{value | translate}}

{{coveredPopup.title}}

{{coveredPopup.description}}

{{translation('one_property_covered_deductible')}} {{coveredPopup.deductible}} €
{{translation('one_property_covered_risks')}}
{{localized(value.tooltipDescription)}}

Telli meeldetuletus

{{productReminderMessage}} {{productReminderDate}}.

Olen nõus saama BTA eripakkumisi ja uudiskirju
popup_year_of_driver_license
btar_popup_vehicle_data

{{ fieldsPopupHeading }}

{{ cmsFields.youngestDriver.label }}
btar_age_not_in_range
no_youngest_driver_age_error_message
{{ cmsFields.drivingExperience.label }}
no_driving_experience_error_message
{{ cmsFields.territory.label }}
no_territory_error_message
{{ cmsFields.drivingExperienceLessThanThreeYears.label }}
no_driving_experience_lt_3_years_error_message
{{popup.textTitle}}
Palun oota!

Meil läheb üks hetk, et kalkuleerida Sulle parim pakkumine.

Lisa sõiduki fotod

Piltide üleslaadimine on imelihtne! Lae sõiduki pildid kohe üles ja täielik kindlustuskaitse on tagatud.