Õnnetusjuhtumikindlustus

Teata kahjujuhtumist siit:

Täida kahjuavalduse teate vorm ning me võtame Sinuga ühendust selgitamaks välja õnnetusjuhtumi täpsemad asjaolud ja registreerida kahjunõue! Kui soovid, et telefonivestlus jääks võimalikult lühikeseks, lisa juurde täidetud kahjuavalduse ankeet.

*kohustuslik väli

Autoriseerimise test:


Hüvitise nõudmise viisid

Kui sul on BTA kindlustuspoliis, saad esitada kahjunõude endale sobivaimal viisil, valides järgmiste võimaluste hulgast:

  1. Täida BTA kodulehel olev kahjujuhtumi avalduse vorm.
    Kui Sinu avaldus on meieni jõudnud, võtame ühendust, et üle täpsustada kahjujuhtumit puudutav info, registreerida kahjujuhtum ja anda ülevaade järgnevatest toimingutest. Kui lisad täidetud kahjuavalduse vormi, täpsustame telefonivestluses üle vaid ebaselged asjaolud. 
  2. Helista meile telefonil +372 5 68 68 668 või +372 68 68 068.
  3. Telli kõne BTA-st, täites meie kodulehel ankeedi „Telli kõne BTA-st“ ja helistame Sulle tagasi.
  4. Saada informatsioon aadressil kahjud@bta.ee. Palun lisa ülevaade kindlustusjuhtumi asjaoludest ning kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta. Lisa võimalusel ka täidetud kahjuavaldus ning muu asjassepuutuv dokumentatsioon, näiteks liiklusõnnetuse teade või teise osapoole seletus, fotod. Dokumentide lisamise korral täpsustame telefonikõnes üle vaid ebaselged asjaolud.
  5. Külasta meie kontorit aadressil Lõõtsa 2B, Tallinn.

 

Mida teha õnnetusjuhtumi korral?

Õnnetusjuhtumi korral toimi järgmiselt:

  1. Pöördu esmaabi saamiseks viivitamatult (vajadusel, kutsu kiirabi, helistades numbrile 112);
  2. Kui Sulle osutatakse mistahes meditsiiniteenuseid, hoia palun alles dokumendid, mis tõendavad õnnetuse toimumist ja selle asjaolusid. Dokumendiks võib olla näiteks arsti poolt välja antud tõend, millele on märgitud diagnoos või vigastuse detailne meditsiniline ülevaade. Lisaks on vajalik hoida alles dokumendid, mis tõendavad makseid, mida oled teinud (näiteks makse kinnitused, tšekid) Sulle osutatud meditsiiniteenuste eest.
  3. Esimesel võimalusel võta ühendust BTA klienditeenindusega, helistades telefonil (+372) 5 68 68 668, et saada juhised edasiseks toimimiseks ning registreerida kahjujuhtum.

Kahjujuhtumi avalduse vormid ja näidised

  Vorm 
Õnnetusjutumikindlustuse kahjuavaldus
Arstitõend