Juhatus

Wolfgang Stockmeyer

BTA eesmärk on olla Balti riikide klientide ja partnerite eelistatuim kindlustusselts. Meie ettevõtte kultuur põhineb inspireerivatel ideedel, mis aitavad meil luua uusi ja uuenduslikke viise klientide ja koostööpartnerite vajaduste rahuldamiseks, et pakkuda kiireid ja mugavaid kindlustusteenuseid.

Wolfgang Stockmeyer

Juhatuse esimees

Oskars Hartmanis

Uuenduste all mõtleb BTA kõike, mis aitab meil digitaalselt edasi areneda, teeb protsessid lihtsaks ja selgeks, arendab edasi paberivaba töökoha kontseptsiooni ning annab meile võimaluse pakkuda uusi ja kasulikke tooteid.

Oskars Hartmanis

Juhatuse aseesimees

Evija Matveja

BTA loob kestlikke ühiskondlike uuenduste algatusi, mis panustavad Balti riikide ühiskonda. Me toetame projekte, mis edendavad laste ohutust ning töötajate füüsilist ja vaimset tervist, julgustame Balti riikide ettevõtteid minema üle digitehnoloogiale ning oleme uhked BTA kunstikollektsiooni üle.

Evija Matveja

Juhatuse liige

Tadeuš Podvorski

BTA suurim edasiviiv jõud on rahvusvahelisus. See kõik algab meie aktsionärist Vienna Insurance Groupist. BTA Balticus teeme koos strateegilisi otsuseid, algatame rahvusvahelisi projekte ja kohandame oma lahendusi eraldi iga riigi jaoks.

Tadeuš Podvorski

Juhatuse liige

Kohalik juhatus

Eesti, Tallinn

Hiljar Kõiv

Hiljar Kõiv

Eesti filiaali juhataja

Nõukogu

Peter Franz Hoefinger

Nõukogu
esimees

Franz Fuchs

Nõukogu
esimees

Elisabeth Stadler

Nõukogu
esimees

Artur Borowinski

Nõukogu liige

Jan Bogutyn

Nõukogu liige