Reisikindlustus naaberriiki on nüüd soodsam kui kunagi varem

23.05.2018

Kindlustusseltsi „BTA Baltic Insurance Company“ (edaspidi BTA) Eesti filiaal suurendas 2017. aastal reisikindlustuse mahtu 50%, saades üheks selle kindlustuse liigi turuliidritest.

 

BTA vormistatud reisikindlustuse maksete brutomaht oli 2017. aastal 1,68 miljonit eurot, mis on 50% rohkem kui 2016. aastal. BTA saavutas Eesti kindlustusturul keskmisest kõrgema kasvu, kus sõlmitud kindlustusmaksete brutomaht suurenes 20% võrra.

 

Väljamakstud kindlustushüvitiste brutomaht kasvas 66% ja ületas 0,5 miljonit eurot. Aastal 2017 maksti välja üle 3500 kindlustusjuhtumi, mis olid enamasti seotud kindlustatu tervise halvenemise, pagasi kahjustuste ja reisi nurjumisega.

 

Alates 22. maist 2018 pakub BTA teenuste valiku laiendamise eesmärgil uut kindlustuspiirkonda – „Läänemere riigid“.

 

„Läänemere riikide“ kindlustuspiirkond hõlmab järgmisi riike: Soome, Rootsi, Taani, Norra Läti, Leedu ja Poola.

 

Kuni suve lõpuni saab kindlustuspiirkonna „Läänemere riigid“ reisikindlustuse poliisi soetada eriti soodsa hinnaga – see on 40% odavam kui „Euroopa“ kindlustuspiirkonna kindlustuspoliis.

 

Reisikindlustuse poliisi saab vormistada BTA kodulehel või BTA-ga koostööd tegevate kindlustusmaaklerite, kindlustusagentide või reisibüroode kaudu.

 

BTA-st

Kindlustusselts „BTA Baltic Insurance Company“ on Baltimaade kindlustusturu juhtiv ettevõte, mis pakub Eestis, Lätis ja Leedus laia valikut kindlustusteenuseid, mis ei ole seotud elukindlustusega. Baltimaades BTAs töötab üle 1 000 töötajad. BTA suurim aktsionär on üks juhtivatest kindlustusasjatundjatest Euroopas „Vienna Insurance Group AG“, mille töökogemus kindlustusturul ületab 200 aastat. VIG koosneb üle 50 ettevõtte 25 riigist ja selles töötab 25 000 inimest. „Vienna Insurance Group AG“ on oma peamiste Euroopa turgude liider, sellel on kõrge finantsstabiilsuse reiting – Standard & Poor’s A+ (stable outlook) – ning selle aktsiad on noteeritud Viini ja Praha börsidel.

 

 

Lisainfo:
Triinu Blumenfeldt
Büroojuht
AAS “BTA Baltic Insurance Company” Eesti filiaal
triinu.blumenfeldt@bta.ee