VIG-ist

VIENNA INSURANCE GROUP

Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele Austrias ning Kesk- ja Ida-Euroopa riikides nende vajadustele kohandatud teenuseid. Meie strateegia on suunatud pikaajalisele kasumlikkusele ja püsivale kasumlikkuse kasvule, muutes meid usaldusväärseks partneriks kiiresti muutuvas ajas.


Vienna Insurance Group-is (VIG) töötab üle 25 000 inimese ligi 50. ettevõttes, mis asuvad 25. riigis. Meie kindlustuslahendused vastavad isiklikele ja kohalikele vajadustele, mis on teinud meist ühe juhtiva kindlustusfirma Austrias ning Kesk- ja Ida-Euroopas (CEE).

KOMPETENTSUS/PÄDEVUS JA STABIILSUS

Vienna Insurance Group on rahvusvaheline kindlustusgrupp, mille peakorter asub Austria pealinnas. Pärast raudse eesriide langemist 1989. aastal laienes VIG kiiresti ning Austria ettevõttest sai rahvusvaheline grupp. VIG-i sünonüümideks on stabiilsus ja pädevus/kompetentsus finantskaitse pakkumisel riskide eest. Grupi ajalugu ulatub aastasse 1824. Ligi kahe sajandi pikkune kogemus koos keskendumisega meie peamisele kompetentsile - kindlustuskaitse pakkumisele, tagab kontserni enam kui 20 miljonile kliendile kindlus- ning turvatunde.

FOOKUS KESK- JA IDA-EUROOPAL

Lisaks Austriale paneb VIG suurt rõhku ka Kesk- ja Ida-Euroopale kui oma koduturule. Enam kui pool kontsernitulust tuleb Kesk- ja Ida-Euroopa turult. VIG-i tegevused on keskendunud ka sellele regioonile, mis peegeldab ennekõike Kesk- ja Ida-Euroopa majanduskasvu prognoose, mis ootuste kohaselt on kaks korda kõrgemad kui Lääne-Euroopas ning ka praegust kindlustusmahu taset, mis on siiski EL-i keskmisest madalam.

KOHALIKU TURUGA ARVESTAMINE

VIG peab oma kohustuseks klientide rahalist kaitsmist riskide eest. Kontsernil on mitmekülgne strateegia, mis põhineb nii kohalikel turgudel kui ka kohalikul juhtimisel. Lõppkokkuvõttes tugineb kontserni edukus ja lähedus klientidega iga üksiku brändi ja kohaliku oskusteabe tugevatel külgedel.

TUGEVAD FINANTSNÄITAJAD JA KREDIIDIREITING

VIG-il on A+ reiting stabiilse väljavaatega tuntud reitinguagentuurilt Standard & Poor’s, mis tähendab, et ettevõte on Viini börsi juhtivate börsiettevõtete indeksi ATX tipus. VIG on noteeritud nii Viini kui Praha börsil. Wiener Städtische Versicherungsverein - stabiilne põhiaktsionär, kellel on pikaajaline fookus - omab ligi 70% VIG-i aktsiatest. Ülejäänud aktsiad on turul vabalt kaubeldavad.OLEME NUMBER ÜKS AUSTRIAS, KESK- JA IDA-EUROOPAS