Meist

Lihtsuses peitub usaldusväärsus

Kindlustusselts "BTA Baltic Insurance Company"
 (edaspidi - BTA) on kindlustusturu juhtiv ettevõte Baltimaades, pakkudes laias valikus kahjukindlustusteenuseid. 2016. aastal sai ettevõtte suurimaks aktsionäriks üks juhtivatest kindlustusandjatest Euroopas „Vienna Insurance Group AG“, mis omandas 90% aktsiatest. Ülejäänud 10% ettevõtte aktsiatest kuulub ettevõttele „Balcia Insurance" SE.

Ettevõte loodi 1993. aastal ja aja jooksul on kogunenud suur hulk kogemusi, kuid endiseks on jäänud ambitsioon kasvada. Meid iseloomustab innovatsioon, tõhusus ja professionaalne meeskond. BTA meeskond Baltikumis on kasvanud pea 1000-liikmeliseks. Meie ressursid on suunatud koos kasvamisele - nii ettevõtte kui ühiskonnaliikmena.

25 aasta jooksul on BTA kaubamärk muutunud tuntuks mitte ainult Baltikumis, vaid ka Euroopas. BTA on usaldusväärsuse ja stabiilsuse sünonüüm, mis aitab liikuda läbi ebakindluse mere, nagu võimas laev juhib sind läbi tormi, järgides valitud suunda. Usaldusväärse partnerina anname Sulle võimaluse tegutseda ja avastada maailma, tundmata muret enda kindlustusalaste valikute pärast.

 


BTA suurim aktsionär on „Vienna Insurance Group AG”, kellel on ligi 200-aastane kogemus kindlustussektoris. See kontsern hõlmab rohkem kui 50 kindlustusseltsi 25 riigis ja selles töötab 25 000 inimest. Euroopa turgudel, kus „Vienna Insurance Group AG” tegutseb, on tegemist tipptegijaga. „Standard & Poor's“ on omistanud ettevõttele kõrge finantsstabiilsuse reitingu A+ ning ettevõtte aktsiad on noteeritud Viini- ja Praha väärtpaberibörsil. 2017. aasta reitinguaruannet vaadake siit.