BTA visuaalne identiteet

Tüürida läbi tundmatu mere

BTA nimi seostub usaldusväärsuse ja stabiilsusega, mis võib aidata Sul liikuda tundmatul merel nagu võimas laev läbi tormi, püsides valitud kursil. Usaldusväärse partnerina laseb ta meil kasvada ja maailmaga tutvuda murede ja kahtlusteta kindlustuse valiku osas.

BTA-l on suur kogemus ja kasvuambitsioon.

Oleme säilitanud oma sihikindla kavatsuse saada liidriteks ja usaldusväärseimateks partneriteks kindlustuse vallas Balti turgudel.

BTA on tehnoloogiliselt eesrindlik ettevõte, kus valdav osa keerulistest IT-süsteemidest on muutunud lihtsateks tööriistadeks, millega saavutada eesmärke mistahes tasemel, tähtsuse või funktsiooniga. Suudame teha rohkem ja paremini vähemate ressurssidega.

Täielik läbipaistvus, avatus ja lakkamatu eneseharimine julgustab mistahes töötajat end kaasama ja koostööd tegema. Otsime pidevalt lahendusi, mis annaksid meie klientidele võimaluse saavutada kõrgeimad elustandardid. Meie alus – tehnoloogiad, kliendibaas ning valdkondlikud teadmised – laseb meil olla dünaamilised ja loovad. Meil on rikkalikult ressursse üheskoos kasvamiseks, nii ettevõtte kui ühiskonna osana.

Meie logo font peegeldab kõikumatut ja tasakaalukat teadmist, mis toetub Vienna Insurance Groupi õlgadele. Tänapäevane puri viitab stabiilsele suunale ning BTA uue juhtkonna eesmärkidele ja tööjõule.

BTA Missioon, visioon, kommunikatsiooniväärtus

Visioon – BTA on Balti riikide kindlustuse turuliider, mida iseloomustab innovatsioon, efektiivsus ja professionaalne meeskond.

Meie missioon on tagada ettevõtte kasvu, tehes ausat koostööd oma klientide ja koostööpartneritega. Meie saavutuste aluseks on kirglik ja professionaalne meeskond. Meie väärtused on ausus, vastutustunne, efektiivsus ja professionaalsus.

Kommunikatsiooniväärtused

Ligipääsetavus – oleme alati ligipääsetavad, hoolimata kommunikatsioonikanalist, mille valid Sina, tagades klienditeeninduse kättesaadavuse kõikides Baltimaades 24/7.

Inimlikkus – oleme avatud ning räägime Sinuga arusaadavas keeles, et toetada Sind mistahes olukorras.

Usaldusväärsus – meie pikaaegne kogemus ja teadmised, mida täiendab VIG grupi tugev kogemus, moodustavad kokku usaldusväärse partneri, kes aitab Sul vastutusrikkaid otsuseid vastu võtta.